CERTIFIKÁCIA TRÉNEROV PCM

Prinášame vám jedinečnú možnosť stať sa certifikovaným trénerom Process Communication Model!

Process Communication Model ®  (PCM) je inovatívny komunikačný a osobnostný model, ktorý Vám umožní porozumieť svojmu sociálnemu okoliu, motivovať ho a efektívne s ním komunikovať. PCM dokáže predpovedať ľudské správanie vystavené stresovým podmienkam.

Pomocou PCM využijete súbor praktických nástrojov navrhnutých špeciálne pre úspešnú každodennú komunikáciu v pracovnej alebo súkromnej oblasti.

Process Communication Model vytvoril americký psychológ a univerzitný profesor Dr. Taibi Kahler v polovici sedemdesiatych rokov 20. storočia. Tento vedecký objav bol s úspechom využívaný pri výbere astronautov NASA . Dodnes bolo v PCM vyškolených viac ako milión ľudí z piatich kontinentov sveta. Pôsobili v  rôznych profesných oblastiach ako sú manažment, predaj, vzdelávanie,  psychológia, politika, medicína, školstvo.

 Čo Vám a Vašim klientom spoznanie Process Communication Model ® a školenie prinesie:

  • Porozumiete správaniu druhých ľudí (a svojmu vlastnému).
  • Naučíte sa s nimi efektívne komunikovať.
  • Znížite pravdepodobnosť vzniku konfliktov a nedorozumení.
  • Ak vzniknú, dokážete zanalyzovať ich príčinu a nájsť cestu ako ich vyriešiť a opäť efektívne komunikovať.
  • Pomocou napĺňania svojich psychologických potrieb zlepšíte kvalitu svojho života.

Čím je PCM iné?

PCM sa zameriava na jedinečnosť každej osoby. Umožňuje vám vnímať každého klienta ako individualitu, spoznať hlbokú štruktúru jeho osobnosti a prispôsobiť tak váš tréningový/koučingový prístup. Používaním PCM jednoducho vytvoríte jedinečnú stratégiu zmeny pre každého klienta.

Znalosť a uplatnenie tohto modelu vás „odlíši“ od ostatných trénerov/koučov, zvýši vaše kompetencie na vyššiu úroveň, zvýši efektivitu vášho trénovania/koučovania. Tiež lepšie pochopíte hlbokú štruktúru vlastnej osobnosti a zvládnete metódy pre úspešné prispôsobenie sa klientom. Pridajte sa k nám a objavte praktický svet PCM. Zažite „aha“ momenty, ktoré zažívajú účastníci našich školení a staňte sa súčasťou celosvetovej komunity PCM.

Bližšie informácie o trvaní školenia, termínoch a cene nájdete tu: PCM_ Certification_ Brochure_2022_SK

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Click here to add your own text