PCM na Ekonomickej Univerzite – Blog študentky

Dobrý deň, moje meno je Diana a študujem na  Ekonomickej univerzite personálny manažment a mala som 25.2 možnosť zúčastniť sa na vašej prednáške a seminári o PCM na našej škole.

Rada by som vám poskytla spätnú väzbu, pretože za tie 4 roky čo tam študujem sme nič tak zaujímavé a zábavné nemali. Veľmi sa mi páčil celý ten priebeh a spôsob vysvetľovania. Ja som typ človeka, čo nechápe žiadnym vtipom a zložitejším úvahám, teóriám. Pán Marián Dubjel bol skvelý, zábavný, sršala z neho energia a problematiku nám úžasne popísal a vysvetlil. Tak isto aj na konkrétnom cvičení nám veľmi pomáhal ako sa správne vyjadrovať.

Ako som prišla domov celá nadchnutá, všetko som rodičom zrekapitulovala a otravovala ich s tým celý večer. Popísala som im, ako je dôležité rozpoznať tie správne vnemy a prispôsobiť tak svoju reakciu pre danú osobu.  Taktiež, že zlepšuje komunikáciu a medziľudské vzťahy nielen na pracovisku, ale aj v súkromnom živote a na tom by mal pracovať každý človek. Čo ma ale najviac zaujalo, boli príklady na filmoch Forrest Gump a na Pelíškoch, na ktorých som to úplne skvele pochopila. Túto úlohu som zadala aj doma, nech uhádnu osobnostný typ z Pelíškov a na počudovanie, išlo im to šikovno.

Chcem sa vám poďakovať za takúto skúsenosť, že som sa mohla naučiť niečo nové, o čom som nemala ani šajnu, že existuje. Rada by som na sebe pracovala a snažila sa o efektívnu komunikáciu medzi ľuďmi, preto mám záujem zúčastniť sa vašich tréningov. A samozrejme, ďakujem aj za spestreny rodinný večer 😊

Pripájame aj fotodokumentáciu, ako študenti poňali osobnostné typy PCM:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár