Čím sa PCM líši od iných behaviorálnych modelov
a hodnotení osobnosti?

Sila Process Communication Model® nie je v produkte, ale vo veľkom vplyve na život ľudí, ktorí ho používajú. Nesúťaží s inými modelmi, prináša ďalšie poznatky, ako je predvídateľnosť správania
v strese a nástroje na ich zvládnutie. Prečo používame PCM? Pretože funguje a funguje zakaždým.

Naše programy sú navrhnuté tak, aby vám poskytli takú úroveň školenia PCM, akú si želáte. Či už ide o jednotlivca, tím alebo získanie certifikátu. Či už máte k dispozícii jednu hodinu alebo niekoľko dní, máme pre vás vhodný program. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Ak sa chcete stať trénerom PCM, musíte absolvovať certifikačný kurz pre trénerov. Ak sa stanete certifikovaným trénerom Process Communication Model®, pripojíte sa k sieti viac ako 5 000 trénerov a koučov z celého sveta, k sieti, ktorá pomáha šíriť výhody Process Communication Model® po celom svete.

Ak sa chcete stať koučom PCM, musíte prejsť certifikačným kurzom pre koučov. Je určený pre koučov, ktorí chcú používať PCM vo svojich koučovacích interakciách. Certifikačný kurz PCM pre koučov je určený pre tých, ktorí budú PCM používať pri individuálnom koučingu. Aby ste sa mohli prihlásiť na PCM Coach Certification, musíte byť profesionálny kouč alebo byť v procese, keď sa chcete stať koučom/trénerom. Upozorňujeme, že vás certifikujeme ako PCM kouča, nie ako ICF kouča.

Časová náročnosť sa líši v závislosti od tréningu, ktorý sa rozhodnete absolvovať. Viac informácií o certifikačných kurzoch nájdete tu

Náklady na tréning závisia od konkrétneho tréningu a jeho individuálneho nastavenia priamo pre vás či vašu organizáciu. Niektoré školenia sa dajú prispôsobiť aj podľa rozpočtu. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Ak sa stanete trénerom PCM, budete môcť školiť jednotlivcov a skupiny ľudí v Process Communication Model®. Ak sa stanete koučom PCM, budete môcť poskytovať len individuálny koučing PCM.

Certifikácia koučov PCM je určená pre existujúcich koučov, ktorí už sú akreditovanými koučmi. Poskytujeme vám doplnkové vzdelávanie a nástroj pre vaše koučovanie. Absolvovaním certifikačného výcvikového programu pre koučov získajú všetci certifikovaní kouči 40 ICF kreditov, z toho 15 v oblasti základných kompetencií – Core Competencies a 25 v Resource Development. Celkovo ide o 40 hodín certfikovaného vzdelávania.

Spojme sa

Máte otázku o PCM alebo sa chcete dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.